Uludağ 1. Oteller Bölgesi
+90 224 2852111
info@beceren.com.tr
Book Now
Kurumsal İletişim

KURUMSAL İLETİŞİM ve SPONSORLUK

Beceren Hotel ve Cafe ile ilgili etkinliklerde veya sunumlarda kullanmak üzere Kurumsal bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Beceren Hotel & Cafe

Genel Bilgi ve Rezervasyon                 : info@beceren.com.tr  –  0224 285 2111

Pazarlama ve Sponsorluk İletişim   : Burak Beceren    – burak@beceren.com.tr

Cafe Operasyon & Etkinlik İletişim : Hakan Kayabaşı – hakankayabasi@beceren.com.tr

İşletme logolarımızın .png versiyonları aşağıdaki gibidir.

Etkinlik afişlerinizde kullanmak istediğiniz logolarımızı; burak@beceren.com.tr adresine bildirerek, Yüksek Çözünürlüklü .psd ve .ai dosyaları olarak temin edebilirsiniz. Logolarımızın ve İşletme isimlerimizin herhangi bir sebeple izinsiz kullanımları, Marka ihlali olarak nitelendirilecek olup, yasal işleme tabi tutulacaktır.

isletme1

isletme2

isletme3

 

 

REKLAM ve SPONSORLUK 

Beceren Hotel ve Cafe, Uludağ’ın en eski ve en köklü işletmesi olarak, son 60 yıldır büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Beceren Markası ile beraber, uzun yıllardır çalıştığımız farklı kurumsal markalar da bulunmakta ve şirketlerin en iyi şekilde temsil edilmesi sağlanmaktadır.

Bu bağlamda, Beceren Hotel ve Cafe binalarında, Yıllık Sponsorluk ve Reklam anlaşmaları yapılmakta, Marka konumlandırılması ile hedef kitlenize en doğru ulaşım sağlanmaktadır.  Yıllık Sponsorluklarımız, aşağıdan indirebileceğiniz sunum dosyamızdaki gibi, belirlenmiş alanları kapsamaktadır. Bu alanlar dahilinde, markanızın logosu, Beceren işletmelerinin Mimar ekibi ile karşılıklı olarak görüşülmeler sonucu tasarımın yapılıp, mekan içerisinde konumlandırılması sağlanmaktadır.

Yıllık sponsorluklar haricinde, dönemlik olarak da (Etkinlik bazlı, Haftasonları, Sömestr Tatilleri) reklam anlaşmaları yapılmaktadır. Bu reklamlar, Cafe & Hotel içerisinde belirli alanlarda stand kurulması ve müşterilere hediye dağıtılması vb. aktiviteleri kapsamakta ve metrekare ve dönem bazında ücretlendirilmektedir. Dönemlik/Yıllık tüm sponsorluklarda, çakışan sektörel markaların olmaması sağlanmakta ve böylece Markanızın daima ön planda olmasına dikkat edilmektedir. Sponsorluk ile ilgili detaylı bilgi almak için burak@beceren.com.tr adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.